Пятница, 20.07.2018, 12:31Вiтаю Вас Гость | RSS
ПТУ-26 м.Кременчук
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 745

Новини


Головна » Новини » Виховна робота

«Сім кольорів щастя»
19.04.2013, 08:54
18 квітня 2013 р. майстром в/н Гусаровою Вірою Євгеніївною був проведений відкритий виховний захід на тему «Сім кольорів щастя».

Мета заходу: розкрити поняття «щастя», його складові частини; розвивати уявлення про те, що кожна людина - творець свого щастя; заохочувати учнів бачити щастя в усіх проявах життя - природі, Батьківщині, ставленні до матері; розвивати духовно багату, життєлюбну особистість.

У наш час, коли відбувається швидка зміна уявлень про цінності життя, коли стрімко розвивається наука та техніка, Ми часто забуваємо про нетлінні вартості людського життя. І особливо це стосується молоді. Часто підлітки вважають, що щастя в тому, щоб мати нову модель мобільного телефону або модно вдягатися, ходити на вечірки або купувати дорогі речі. Та незмінними залишаються поняття любові до рідної земля, до тих людей, які живуть поруч з нами, хто подарував нам життя, до природи, розуміння того, що в житті необхідні знання та мрії про майбутнє. Тому дуже важливими є такі заходи, коли ми говоримо про саме такі цінності людського життя.


Категорiя: Виховна робота | Додав: фвьшт
Переглядів: 1055
Усього коментарiв: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма Входу
Пошук
Реквізити
    Наша адреса: м. Кременчук вул. Чкалова, 4

    тел. 747113

    e-mail: PTU-26@bk.ru

Статистика