Вторник, 20.08.2019, 16:35Вiтаю Вас Гость | RSS
ПТУ-26 м.Кременчук
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 748

Новини


Головна » Новини » Виховна робота

Командна гра (квест) «Твій рівень»
10.10.2011, 21:06
Опис командної гри (квест) «Твій рівень»
Командна гра(квест) «Твій рівень» - це один із перших кроків в реалізації училищного проекту програми «Нова культура спілкування».

Завдання проекту:
Проект «Нова культура спілкування» реалізується у формі ділових ігор групових та загально училищних свят, тренінгів тощо.

Мета проекту:
 формувати особистісні риси громадянина Української держави: розвинену духовність, фізичну досконалість, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, екологічну культуру;
 сприяти розвитку найкращих якостей громадянина гуманіста: доброти, толерантності, справедливості, щирості, сумлінності та громадянина-сім'янина: відповідального, працьовитого, порядного, здорового;
 виховувати свідомого, відповідального, гідного громадянина і патріота своєї держави, який сприяє розбудові державної незалежності України, шанує її історичну пам'ять, виявляє любов до рідної культури, мови, національних свят і традицій, готовий до захисту своєї Батьківщини;
 з метою активізації та стимулювання потенціальних можливостей учнів, педколективу, батьківської громади, залучення їх до активної участі в житті навчального закладу, адаптації першокурсників, успішного працевлаштування та життєдіяльності випускників училища.

В грі беруть участь 5 команд по 12 чоловік, решта учнів групи – команда вболівальників.
Гра проводиться за головними законами співпраці та взаємодії учнів, викладачів, майстрів в/н, батьків та громади.
Гра проводиться за законами:
1. Рівний рівному.
2. Училище наш спільний дім.
3. Лише в дружбі нашій сила.
4. Гра – це є творчість, гра – це є праця, а праця – шлях до пізнання світу.
5. Гра це іскра, яка запалює вогник допитливості.

Гра (квест) «Твій рівень» складається з 3 етапів:
I. Підготовка – тренування.
Кожна група разом з класним керівником та майстром в/н з 19.09.2011р. по 06.10.2011р. готується до виконання ігрових завдань та відвідує майстер-класи за темами змагань:
- «Академічний рівень» (історія створення училища, видатні українці, наука у побуті, закони і традиції училища);
- «Пекельна кухня» (виготовлення символів та знаків команди);
- «Сало сила…» (стройова підготовка та марш-кидок);
- «Захисник Вітчизни» (вивчення законів змагань, стрільба із страйкбольної зброї);
- «Творчий рівень» (підготовка командних пісень, руханок, кричалок, конкурсу вболівальників);

- «Юний скаут» (збирають палатку);
- «Очманілі ручки» (виготовляють стенд групи, який 10.10.2011р. стане інформаційним обличчям команди та місцем фоторепортажу про проходження маршруту квесту).
06.10.2011р. завершується етап підготовки до гри (квесту) «Твій рівень». На виховних годинах рішенням оргкомітету кожна група самостійно поділяється на команду учасників та групу вболівальників.

II. 07.10.2011р. о 09-45 – початок заходу.
Капітани команд на лінійці отримають конверт з вказівками щодо маршруту команд. Маршрут гри проходить навколо території училища і головних споруд мікрорайону. Маршрут пересування продуманий таким чином, що не перетинає головні дорожні магістралі міста. Після жеребкування команди з різницею 10 хв. стартують з подвір’я училища за картою та підказками ігрової легенди.
На кожному КП інструктори-викладачі у маршрутному листі відмічають час прибуття та вибуття команди з КП та у закодованій формі спрямовують команду до виконання наступних завдань. Командам допомагають інструктори-старшокурсники.
У маршрутному листі інструктори відмічають бали-бонуси за творчий підхід, оригінальність прийняття рішень, масовість, доброзичливість, командний дух, підтримку та взаємодію.
На останньому етапі гри команда, що прийшла на фініш доповідає члену оргкомітету гри (квест) «Твій рівень» про завершення маршруту.
Команди підтримки змагаються у конкурсі вболівальників.

III. 12-10 - підведення підсумків гри (квесту) «Твій рівень» та посвята у І-курсники.
Примітка:
Кожна група разом з класним керівником та майстром в/н відвідує майстер-класи за вищевказаними темами та обов’язково має при собі список групи.
Підготувати командне спорядження: зручне спортивне взуття, одяг за погодою, ручку, блокнот, фотоапарат та контрольний номер телефону групи.
10.10.2011р. представники команд у кабінеті виховної роботи оформлюють стенди групи з репортажем Дня посвяти у І-курсники і командної гри (квест) «Твій рівень».
Мета гри: допомогти І-курсникам успішно пройти адаптивний період в навчальному закладі, сформувати нову команду учнівського самоврядування в училищі і продовжити навчання в гармонійно-психоемоційному середовищі.

Гра (квест) «Твій рівень» проводиться 07.10.2011 р. за планом:
09-45 – шикування на лінійці.
10-00 – початок заходу.
10-15 – жеребкування серед команд учасників квесту.
10-20 – початок гри (квесту) «Твій рівень» (команди стартують).
12-00 – фініш гри.
12-10–підведення підсумків жюрі, конкурс вболівальників, нагородження переможців гри (квесту) «Твій рівень» та посвята І-курсники.
Розробили:
Дробіна Т.Б., Капинос Я.М., Самусь А.О.
Категорiя: Виховна робота | Додав: PTU26
Переглядів: 1511 | Коментарi: 1
Усього коментарiв: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма Входу
Пошук
Реквізити
    Наша адреса: м. Кременчук вул. Чкалова, 4

    тел. 747113

    e-mail: PTU-26@bk.ru

Статистика